interiér haly
po kliknutí se zobrazí fotografie interiéru sportovní haly

akademie
po kliknutí se zobrazí fotografie z akademie

zdravotní cvičení
po kliknutí se zobrazí fotografie ze zdravotního cvičení

turnaj v kolové
po kliknutí se zobrazí fotografie z kolové

sportovní hala
po kliknutí se zobrazí fotografie exteriéru sportovní haly
 
Prostorná sportovní hala se sociálním zařízením byla uvedena do provozu v roce 1971 a je majetkem TJ Spartak Velká Bíteš.
Je vybavena klasickým sportovním nářadím a umožňuje využití pro běžné halové sportovní hry. V povědomí veřejnosti je však zapsána nejenom jako místo pro pravidelné cvičení a tréninky, ale i jako proslulé sportoviště, kde v letech 1971 až 1992 proběhlo celkem 22 ročníků Turnaje mistrů světa v kolové.
Pamětníci si jistě vzpomenou na dobu největší slávy bratrů Jana a Jindřicha Pospíšilových a na jejich excelentní herní výkony.
Po sedmi letech se do Velké Bíteše kolová vrátila: v roce 1999 bylo uspořádáno Finále Evropského poháru v kolové za účasti nejlepších hráčů Evropy.
Tyto akce byly pořádány ve spolupráci s TJ Favorit Brno stejně jako každoroční mezinárodní cyklistický závod Brno - Velká Bíteš - Brno.

PRONÁJEM HALY

Sportovní hala 30 x 18 m (pružná palubovka), slouží v dopoledních hodinám školám, odpoledne jednotlivým oddílům. (viz rozvrh cvičení)
Volné hodiny -zvláště o víkendech- nabízíme zájemcům k PRONÁJMU na sálovou kopanou, florbal, softtenis, volejbal, basketbal, stolní tenis apod.
NÁJEMNÉ:  450 Kč/hod.